Ładowarka LiPo SkyRC iMax B6

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 137,00 zł 137.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

 

 

 

Ładowarka LiPo SkyRC iMax B6

 

 

iMax B6 to szybka i specjalistyczna mikroprocesorowa ładowarka o wysokiej jakości.

 


Oprogramowanie:

iMax B6 jest wyposażona w funkcję AUTO która kontroluje szybkość ładowania i rozładowywania. W przypadku baterii Litowych, może to zapobiec zwarciom spowodowanym przez zbyt szybkie ładowanie co może prowadzić do eksplozji baterii. W razie niebezpieczeństwa będzie ona automatycznie odłączać obwód a wbudowany głośnik wyda alarm.

 

Wszystkie tryby pracy ładowarki są kontrolowane za pomocą dwukierunkowej komunikacji między baterią co zapewnia maksimum bezpieczeństwa. Wszystkie ustawienia mogą być konfigurowane przez użytkownika. iMax B6 monitoruje napięcie na poszczególnych celach. Nie jest konieczne podłączenie zewnętrznego balansera do zbilansowanego ładowania.

 


Równoważenie poszczególnych celi podczas rozładowywania:

Podczas procesu rozładowywania proces eXtreme 605 monitoruje i równoważy każde ogniwo baterii indywidualnie. W razie błędu będzie wyświetlany komunikat a także praca ładowarki niezwłocznie zostanie przerwana.

 


Tryb szybki i magazynowanie dla baterii litowych:

Istnieją różne metody ładowania akumulatorów litowych.Tryb szybki skraca czas ładowania podczas gdy pamięć ładowarki może kontrolować ostateczne napięcie akumulatora. Ta metoda znacznie zwiększa żywotność baterii.

 


Wiele rodzajów obsługiwanych akumulatorów:

Dostosowanie do różnych rodzajów baterii litowych takich jak LiPo,Li-ion i LiFe nowej generacji.

 


Maksymalne bezpieczeństwo:

Tryb Delta-Peak to program który automatycznie kończy ładowanie kiedy wykryje nagłą zmianę napięcia. Gdy napięcie akumulatora przekracza dopuszczalną granicę proces ładowania zostanie zakończony automatycznie.

 


Automatyczne ograniczenie prądu ładowania:

Podczas ładowania akumulatorów NiCd lub NiMH można ustawić górny limit prądu ładowania. Jest to przydatne do akumulatorów NiMH o niskiej impedancji i mocy w trybie 'auto' ładowania.

 


Próg temperatury:

Reakcje chemiczne wewnątrz baterii mogą spowodować że temperatura akumulatorów znacznie wzrośnie w czasie ładowania. Jeśli temperatura wyniesie wysoki poziom ( poziom ustawiany przez użytkownika), proces ładowania zostanie zakończony. Funkcja ta jest dostępna po podłączeniu sondy temperatury ( niedostępna w zestawie).

 


Magazynowanie danych ładowania:

Ładowarka może przechowywać dane z dziesięciu różnych akumulatorów. Użytkownik może ustawić parametry ładowania / rozładowania każdej z baterii i za każdym razem je wczytywać aby naładować akumulator bez dodatkowego programowania.

 


Cykliczne ładowanie: Baterie mogą być ustawione do ładowania / rozładowywania, przez 5 cykli.

Specyfikacja:

  • Waga: 277g
  • Wejściowe napięcie: DC 11-18V
  • Max. ładowanie: 50W
  • Max. rozładowanie: 5W
  • Zakres prądu ładowania: 0.1-5.0A
  • Zakres prądu rozładowania: 0.1-1.0A
  • Pobór prądu na cel: 300mA/cel
  • Napięcie baterii PB: 2-20V
  • LiPo/LiFe/Lilon/LiHV ilość ładowanych celi: 1-6S
  • NiMH/NiCd ilość ładowanych celi: 1-15S

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl