Lakier farba Joker CAR 932 – METALLIC ALPINE BLUE 150 ml

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 15,90 zł 15.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: JOKER
Kod produktu: 2200201009323

Opis

Lakier farba Joker CAR 932 – METALLIC ALPINE BLUE 150 ml

Lakiery w spray'u Joker Car zostały stworzone specjalnie do malowania leksanowych karoserii modeli samochodów RC. Szybkoschnące, nie pozostawiające zacieków oraz gwarantujące równomierne rozprowadzenie i nasycenie kolorów na całej pokrywanej farbą powierzchni, w szybki i łatwy sposób pomogą w uzyskaniu nawet najbardziej fantazyjnych wzorów karoserii.


Oprócz doskonałego krycia powierzchni polikarbonatowych (lexan), farby Joker CAR doskonale nadają się również do wielu innych materiałów modelarskich, takich jak choćby powszechnie używanych w modelach samolotów EPP, plastików ABS czy kompozytów szklanych i węglowych.

Ponadto farby Joker CAR są odporne na działanie paliw modelarskich, dzięki czemu z powodzeniem mogą być używane w modelach napędzanych silnikiem spalinowym (karoserie samochodów, budy helikopterów, pokłady łodzi motorowych czy też drewno i folie poliestrowe w samolotach).

Nie zaleca się do stosowania na delikatnych piankach, styropianach, depronie czy też foliach i innych pokryciach modeli (np. papier japoński, płótna czy bibuły) nieodpornych na paliwo i lakierów zawierających rozpuszczalniki.

UWAGA! Widoczny na zdjęciu kolor, może się różnić od koloru rzeczywistego produktu z uwagi na różnorodność monitorów komputerowych oraz ich kalibrację.

Sposób użycia: 
Malowaną powierzchnię odtłuścić i oczyścić z brudu i kurzu. Malować z odległości ok. 20 cm, najlepiej nakładając kilka cienkich warstw pojedynczymi, powolnymi pociągnięciami, cały czas pamiętając aby trzymać puszkę w pozycji pionowej. Nie odwracać puszki w czasie pracy do góry dnem. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć ! Najlepsze efekty przy malowaniu karoserii leksanowych osiąga się przy ich dwukrotnym nałożeniu, z przerwą na osuszenie po pierwszej aplikacji.

Przy pracy z lakierem w sprayu należy ściśle przestrzegać zasad bezpieczeństwa:

  • Produkt ekstremalnie łatwopalny !
  • Zawartość pod ciśnieniem.
  • Należy przechowywać i używać z dala od dzieci oraz wszelkich, również potencjalnych źródeł ognia i żaru.
  • Nie przebijać ani nie zgniatać pojemnika, nawet po zużyciu.
  • Unikać kontaktu farby z ciałem (zaleca się pracę w rękawicach i odzieży ochronnej).
  • Unikać wdychania oparów (zaleca się pracę w masce przeciwpyłowej).
  • Używać w odpowiednio wentylowanym pomieszczeniu.
  • Nie wystawiać na bezpośrednie promieniowanie słoneczne, unikać przechowywania i pracy w temperaturze otoczenia powyżej 50 st. C.
  • W razie kontaktu ze skórą, oczami czy przy przypadkowym dostaniu się oparów do dróg oddechowych, natychmiast zasięgnąć porady lekarza pokazując etykietę produktu.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl