Rekomendowane ustawienie elektroniki od SAWNA pod RC DRIFT
Rekomendowane ustawienie elektroniki od SAWNA pod RC DRIFT

Rekomendowane ustawienie elektroniki od SAWNA pod RC DRIFT

 

Ostatnio coraz więcej zawodników RC DRIFT porzuca eksperymenty i wybiera sprawdzonego od lat w zawodach dywanowych i nie tylko producenta elektroniki jakim jest SANWA. Dwa najważniejsze argumenty przemawiające za takim wyborem pod względem funkcjonalności:

1. Możliwość zmiany ustawień całej elektroniki za naciśnięciem jednego guzika (SSL), niezauważalnie dla przeciwnika (tryb: GONIĘ/UCIEKAM). Oczywiście pozostali producenci również dają możliwość zmiany ustawień bezprzewodowo za pomocą np. telefonu. Jednak sami się przekonaliśmy że po pierwsze zajmuje to więcej czasu i nie da się tego zrobić niepostrzeżenie a po drugie w sytuacji gdy na torze znajduje się więcej modeli z podobnym modułem Wi-Fi połączenie się z regulatorem jest niemożliwe. Zaczyna działać dopiero po oddaleniu się na kilkanaście metrów wraz z modelem. SŁABE. Ponadto te moduły nie pozwalają na zdalną zmianę ustawień gyro poza jego czułością.

2. Prędkość reakcji pomiędzy aparaturą a odbiornikiem, dla reszty stawki jeszcze długo nieosiągalna. To z kolei przekłada się na dokładność prowadzenia modelu i szybkość jego reakcji na nasze zmiany położenia koła kierownicy i spustu gazu.

Niestety minusem dla niektórych jest mnogość ustawień i przez to ich skomplikowanie. Dlatego poniżej przedstawiamy rekomendowane przez SANWA ustawienia dla modelu RWD z silnikiem 10,5T. Rekomendowane ustawienia należy traktować jako wyjście do dopasowania ich pod swoje upodobania i warunki w jakich jeździmy.

 

Ustawienia regulatora SV-D2


Ustawienia serwa PGS-CL2 w zestawie z gyro SGS-02


 

Co ważne ustawienia regulatora SV-D2 można dokonać na 3 sposoby:

1. ręcznie za pomocą wbudowanego przycisku

2. za pomocą program boxa

3. lub zdalnie w czasie rzeczywistym za pomocą aparatury posiadającej system CODE10 (MT-44, M17)

 

Ustawienia serwa PGS-CL2 zmienimy za pomocą:

1. Program boxa Multi Setting Gear

2. wbudowanego boxa w aparaturę M17.

 

Gyro SGS-02 ustawimy za pomocą:

1. wbudowanego guzika

2. Program boxa Multi Setting Gear

3. lub zdalnie w czasie rzeczywistym za pomocą aparatury posiadającej system CODE10 (MT-44, M17)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl