Spektrum - Aparatura DX2E DSMR odbiornik SR310

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 259,00 zł 259.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis


 

Aparatura Spektrum  DX2E DSMR odbiornik SR310

 

Charakterystyka
Dwukanałowa pistoletowa aparatura RC Spektrum DX2E DSMR ze zintegrowaną anteną, prostym i szybkim ustawieniem. Pamięć na 1 model, ustawiane punkty końcowe wychyleń, kompatybilny z odbiornikami Spektrum DSMR i DSM2. Zestaw zawiera odbiornik SR310.

Modulacja DSMR
Zasada modulacji DSMR jest podobna do modulacji DSMX, którą teraz już wykorzystują nadajniki lotnicze Spektrum. Transmisja sygnału przebiega w rozproszonym widmie, bezpośredniego modulowania nośnej sekwencją kodową (DSSS - Direct Sequence Spread Spektrum). Tylko DSSS umożliwia właściwie demodulować sygnał również w przypadku, że na danym kanale nadaje inne urządzenie (bezprzewodowe sieci WiFi, BlueTooth, ...). DSMR wykorzystuje do transmisji 23 przypadkowo wybrane kanały z całkowitej ilości dostępnych 80 kanałów, między którymi pseudolosowo przeskakuje. Każdy nadajnik ma inny odbiór 23 kanałów i inną pseudolosową sekwencję. Ten sposób zapewnia najlepszą możliwą odporność na zakłócenia zarówno innymi nadajnikami Spektrum, jak i pozostałym sprzętem, który pracuje w tym samym paśmie 2.4GHz. Wygodą modulacji DSMR jest to, że można go zastosować również do sterowania łodzi.

Miniaturowy trójkanałowy odbiornik Spektrum SR310 Sport dla aut RC z nową modulacją DSMR bez telemetrii. Odbiornik posiada dwie anteny - jedna jest zintegrowana w odbiorniku, druga posiada długi przewód koncentryczny. Obudowa odbiornika wykonana jest z tworzywa odpornego na wpływ paliwa. Płyta obwodu drukowanego zabezpieczone jest lakierem ochronnym, który jest odporny na wpływ wilgoci, nitrometanu i oleju. Nowa modulacja DSMR przyniosła większa niezawodność połączenia i większy zasięg. Zakres napięcia zasilania 3.5 - 9.6V umożliwia zastosowanie pakietów dwóch ogniw akumulatorów LiPol bez potrzeby stosowania zewnętrznych stabilizatorów! Miniaturowe rozmiary i długa antena 21cm umożliwia bezproblemową instalację do modelu RC aut i łodzi.

Kompatybilność
Nadajnik je kompatybilny z odbiornikami CAR wykorzystującymi modulację Spektrum DSM2 (SR3100) i nową modulację DSMR. Nadajnik nie jest kompatybilny z odbiornikami CAR z modulacją DSM i Marine.

Zawartość zestawu
Zestaw zawiera dwukanałowy nadajnik RC Spektrum DX2E, trójkanałowy odbiornik SR310, konektor parowania. Nie zawiera baterii.

Polecamy zakup
Do uruchomienia należy dołożyć 4 baterie alkaliczne AA.

 

Ilość kanałów 2
Modulacja DSMR
Pasmo 2,4 GHz
Odbiornik Spektrum SR310
Zasilanie 4 baterie AA

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl