Spektrum - Aparatura DX4C DSMR odbiornik SR4210 AVC, SR310

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 609,00 zł 609.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

 


 

Spektrum - Aparatura DX4C DSMR odbiornik SR4210 AVC, SR310

 

Nowy 4 kanałowy zestaw RC DX4C w modulacji DSMR z technologią AVC. Nowa modulacja DSMR to niezawodna transmisja i zasięg. Nowe oprogramowanie, pamięć 20 modeli.DX4C przeznaczony jest do sterowania modelami samochodów i łodzi rc, ma nowy wygląd i nowe oprogramowanie. Zaletą jest ostry obraz wyświetlacza LCD, wielofunkcyjny klawisz przewijania.

Cztery kanały umożliwiają zarządzanie zaawansowanymi funkcjami w modelach samochodów, takich jak oświetlenie, transmisji, blokada dyferencjałów, niezależnej kontroli hamowania, pokonywania zakrętów lub sterowanie skrętem tylnych kół. Zaletą jest podświetlany wyświetlacz, intuicyjne oprogramowanie, programowanie jest proste za pomocą przycisków przewijania. Nowy firmware do nadajnika można wczytać poprzez kartę SD.

Modulacja DSMR

Zasada modulacji DSMR je podobna do modulacji DSMX, która teraz wykorzystywana jest do nadajników lotniczych Spektrum. Transmisja sygnału przebiega w rozproszonym widmie, rozprzestrzenianym bezpośrednią modulacją nośnej sekwencją kodową (DSSS - Direct Sequence Spread Spektrum). Tylko DSSS umożliwia właściwie dekodować sygnał nawet w przypadku, gdy na danym kanale nadaje inne urządzenie (bezprzewodowe sieci WiFi, BlueTooth, ...). DSMR wykorzystuje do transmisji 23 losowo wybrane kanały z całkowitej ilości 80 dostępnych kanałów, między którymi losowo przeskakuje. Każdy nadajnik ma wybrane inne 23 kanały oraz inną sekwencję pseudolosową. Ten sposób zapewnia najlepszą możliwą odporność na zakłócenia zarówno innymi nadajnikami Spektrum, tak i pozostałymi urządzeniami, które pracują w tym samym paśmie 2.4GHz. Zaletą modulacji DSMR jest to, że można ją zastosować do sterowania łodzi.

AVC (Active Control Vehicle™)

4-kanałowa aparatura RC DX4S DSMR AVC™ pprzynosi imponującą listę funkcji programowych i niesamowita stabilność jazdy dzięki technologii AVC (Active Control Vehicle™). Jeśli technologia AVC jest uruchomiona, pierwsze dwa kanały służą do sterowania i gazu. Dalsze dwa pozwalają niezależne ustawienie możliwości sterowania i gazu za pomocą technologii AVC. To ustawienie ogromnie ułatwia skręcanie i przynosi doskonałe możliwości stabilności dla różnych typów nawierzchni. Za pomocą czujników oraz ekskluzywnego software, AVC umożliwia natychmiastową poprawę sterowania i gazu, tak, że auto pozostanie dokładnie na torze a Wy możecie tylko prowadzić. Odpowiedź kierowania i gazu mogą być modyfikowane tak, aby dostosować swój poziom umiejętności lub styl jazdy. Nie istnieje żadne opóźnienie w reakcji lub ograniczenie sterowania. Kierujący ma po prostu odczucie, że jedzie precyzyjnie wyregulowanym autem, które świetnie się prowadzi przy każej prędkości.

Odbiornik SRS4210 AVC

Wodoodporny odbiornik SR4210 przynosi wygody technologii AVC do jakiegokolwiek auta RC! Jest to 4-kanałowy odbiornik z systemem DSMR oraz technologią AVC w jednym. Instalacja jest prosta i nie wymaga żadnych złożonych ustawień. Po prostu sparujcie z nadajnikiem Spektrum kompatybilnym z technologią AVC i skalibrujcie. Jeśli system AVC jest aktywny, SRS4210 działa jak standardowy 2-kanałowy odbiornik, wykorzystywane są również dwa pozostałe kanały, na których niezależnie ustawia się stabilizację sterowania i gazu. Jeśli system AVC nie jest aktywny, będzie SRS4210 działać jako standardowy 4-kanałowy odbiornik z jakimkolwiek nadajnikiem DSMR lub DSM2, co pozwoli na użytkowanie dwóch dalszych kanałów. Nie zaleca się stosowania odbiorników AVC z łodziami RC.

Programowanie do 20 modeli
Ustawienie revers dla wszystkich 4 kanałów
Zintegrowana antenna
Wyświetlacz LCD
System AVC
Możliwość wgrania firmware za pomocą karty SD

Dane techniczne

Liczba kanałów: 4
Modulacja: DSMR, DSM2, DSM i DSM Marine 2,4 GHz
Pamięć: 20 modeli
Odbiornik: SRS4210 DSMR AVC


Zawartość opakowania

Zestaw zawiera nadajnik Spektrum DX4C DSMR, odbiornik SR4210 DSMR z systemem AVC, odbiornik SR310 DSMR, komplet gumowych rękojeści o różnych wielkościach. Instrukcja w języku polskim.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl