Spektrum - DX2E DSMR Spektrum SR310

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 299,00 zł 299.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis


 

Aparatura Spektrum  DX2E DSMR odbiornik SR310

 

 

Zawartość zestawu
Zestaw zawiera dwukanałową aparaturę RC Spektrum DX2E, dwukanałowy odbiornik SR310, konektor parowania.

 

Charakterystyka
Dwukanałowa pistoletowa aparatura RC Spektrum DX2E DSMR ze zintegrowaną anteną, prostym i szybkim ustawieniem. Pamięć na 1 model, ustawiane końcowe punkty wychyleń, kompatybilny z odbiornikami Spektrum DSMR i DSM2 Car.

 

Modulacja DSMR
Zasada modulacji DSMR jest podobna do modulacji DSMX, którą teraz już wykorzystują nadajniki lotnicze Spektrum. Transmisja sygnału przebiega w rozproszonym widmie, bezpośredniego modulowania nośnej sekwencją kodową (DSSS - Direct Sequence Spread Spektrum). Tylko DSSS umożliwia właściwie demodulować sygnał również w przypadku, że na danym kanale nadaje inne urządzenie (bezprzewodowe sieci WiFi, BlueTooth, ...). DSMR wykorzystuje do transmisji 23 przypadkowo wybrane kanały z całkowitej ilości dostępnych 80 kanałów, między którymi pseudolosowo przeskakuje. Każdy nadajnik ma inny odbiór 23 kanałów i inną pseudolosową sekwencję. Ten sposób zapewnia najlepszą możliwą odporność na zakłócenia zarówno innymi nadajnikami Spektrum, jak i pozostałym sprzętem, który pracuje w tym samym paśmie 2.4GHz. Wygodą modulacji DSMR jest to, że można go zastosować również do sterowania łodzi.

 

Miniaturowy trójkanałowy odbiornik Spektrum SR310 Sport dla aut RC z nową modulacją DSMR bez telemetrii. Odbiornik ma dwie anteny - jedna jest zintegrowana w odbiorniku, druga jest zbudowana z długiego przewodu koaksjalnego. Obudowa wykonana jest z tworzywa, które jest odporne na paliwo. Płytka elektroniki pokryta jest lakierem ochronnym, który jest odporny na wilgoć, nitrometan i olej. Nowa modulacja DSMR przyniosła wyższą niezawodność połączenia i większy zasięg. Zakres napięcia zasilania 3.5 - 9.6V umożliwia zastosowanie pakietu dwóch ogniw LiPol bez potrzeby stosowania zewnętrznych stabilizatorów. Miniaturowe rozmiary i długa antena 21 cm umożliwia bezproblemową instalację do modeli aut i łodzi.

 

Kompatybilność
Nadajnik jest kompatybilny z odbiornikami CAR używającymi modulację Spektrum DSM2 (SR3100) i nową modulację DSMR. Nadajnik nie jest kompatybilny z odbiornikami CAR z modulacją DSM i Marine.

 

Własności
Kompatybilny z wszystkimi odbiornikami Spektrum DSMR, DSM2
Współpraca z systemem stabilizacji Spektrum AVC - wielkość stabilizacji ustawia się potencjometrem podwójnych wychyleń
Przyciskiem parowania steruje się trzecim kanałem, który wykorzystuje elektroniczny starter ROSS lub możecie podłączyć serwo czy inne urządzenia.
Ustawiane końcowe punkty wychyleń - można indywidualnie ustawić lewą i prawą stronę wychylenia na kanale sterowania i maksymalne wychylenie gazu i hamulca na kanale gazu. Dzięki temu możecie ograniczyć maksymalne wychylenia serwa kierunku w zależności od mechaniki precyzyjnie w zależności od potrzeby i ograniczyć maksymalną moc gazu np. dla dzieci lub początkujących kierowców.
Ustawiany rewers na kanale gazu i kierowania
Trymer na kanale gazu i kierunku
Podwójne wychylenia na kanale kierunku
Ustawiany Fail-safe
Kontrola napięcia baterii nadajnika za pomocą zielonej diody LED
Nadajnik posiada gumową rękojeść średniej wielkości, opcjonalnie można dokupić zestaw różnych rękojeści (nr kat. SPM9006).
Dzięki zintegrowanej antenie nie grozi jej uszkodzenie przy nieostrożnym obchodzeniu.
Trójkanałowy odbiornik DSMR SR310 w zestawie

Ilość kanałów 2
Ilość modeli w pamięci 1
Modulacja Spektrum DSMR, DSM2 Car
Pasmo 2,4 GHz
Odbiornik Spektrum SR310
Zasilanie 4 baterie AA

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl