Spektrum DX5C SMART DSMR sam nadajnik

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 545,00 zł 545.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

 


 

Spektrum DX5C SMART DSMR sam nadajnik

 

Dostępna cenowo pistoletowa 5 kanałowa aparatura RC Spektrum DX5C z modulacją DSMR, telemetrią i wsparciem technologi Spektrum Smart. Pamięć na 20 modeli, duży graficzny wyświetlacz LCD, programowanie rolką i 2 przyciskami. Wersja bez odbiornika.


Zestaw zawiera nadajnik RC Spektrum DX5C DSMR, naklejki.


Pistoletowa 5 kanałowa aparatura RC Spektrum DX5C z modulacją DSMR i technologią Spektrum™ Smart. W nowej wersji można mieć, przy zastosowaniu z akumulatorem Smart oraz regulatorem Smart, idealny przegląd wszystkich dostępnych parametrach telemetrycznych. I to bez czujników! Nadajnik ma proste i logicznie poukładane menu, pamięć na 20 modeli, duży i przejrzysty ekran orz niską masę. Poruszanie w menu i modyfikacja wartości wykonywana jest za pomocą sprawdzonej rolki z przyciskiem.

Uwaga: Właściciele starszych nadajników RC DX5C (nr kat. SPM5100, SPM5110) również mogą bezpłatnie wykonać aktualizację firmware i uzyskać wszystkie funkcje Smart. Dla aktualizacji potrzebny jest komputer oraz kabel SPMA3065.

Inteligentna technologia Spektrum™ Smart oferuje wyższy stopień połączenia z elektroniką modelu, niż kiedykolwiek wcześniej. Chodzi o system RC, który zapewni zupełną kontrolę nad poszczególnymi komponentami elektroniki i zarazem ułatwi zastosowanie ważnych elementów modelu. Elektronika modelu będzie się komunikować z użytkownikiem, który może zapewnić jak najwyższą wydajność i sprawność modelu.

Nadajnik DX5C jest przeznaczony do sterowania modeli RC aut i łodzi. Pięć kanałów umożliwia sterowanie zaawansowanych funkcji modeli aut, np. oświetlenie, przekładnia, blokada dyferencjałów, oddzielne sterowanie hamulców, skręcenie tylnych kół lub osobne sterowanie przednich kół. Zaletą jest intuicyjny software, programowanie jest proste za pomocą rolki z przyciskiem.

Proste zastosowanie nadajnika

Dla maksymalnej możliwości wykorzystania technologii Smart, należy zastosować odbiornik z telemetrią, regulator Spektrum Firma Smart oraz akumulator napędowy Spektrum Smart. Nadajnik DX5C odbiera wtedy dane telemetrii bezpośrednio z odbiornika przez port Smart Throttle, do którego jest podłączony regulator Smart. Ten gromadzi i przesyła dane telemetrii, jak obroty, prędkość, temperatura regulatora, napięcie i prąd. Nadajnik Spektrum DX5C ma proste logicznie poukładane menu, sterowanie jest intuicyjne za pomocą rolki. DX5C ma cały szereg zaawansowanych funkcji programowania, dobrze czytelny duży wyświetlacz oraz dopasowaną rękojeść.

Intuicyjny interfejs programowania SimpleScroll™

Zaawansowany interfejs programowania SimpleScroll™ umożliwia nawigację w menu i zmianę ustawień prostym sposobem jak "przewinąć i wcisnąć". Chodzi o bardzo łatwe zastosowanie, przy którym większość użytkowników może wykonać programowanie nadajnika, bez konieczności zaglądania do instrukcji.

Sterowanie bardziej złożonych mechanizmów aut

Z DX5C jest możliwość wykorzystania więcej kanałów do sterowania pomocniczych elementów makiet, jak np wyciągarki, światła itp. Do dyspozycji są również zaawansowane miksery do sterowania kół i jeden wolno programowalny mikser.

Alarm dźwiękowy

Wbudowana funkcja alarmu dźwiękowego ostrzeże użytkownika, kiedy spadnie napięcie zasilania lub nadajnik będzie przez dłuższą chwilę nieczynny. Nadajnik może zasilać szeroka skala akumulatorów - 4x bateria AA, 4x akumulatory NiMH lub akumulator LiPol/LiIon.

Servo monitor

Sprawdź działanie wszystkich pięciu kanałów na monitorze nadajnik, zanik zakończysz programowanie i załączysz auto. Przejrzysty Servo Monitor umożliwia wyświetlenie kanałów, obserwować reakcję na sterowanie i uniknąć niechcianej interakcji.

Kalibracja kierunku i gazu

Ekran Kalibracja daje możliwość wykonać kalibrację kierunku i gazu dla maksymalnej precyzji.

Programowanie stabilizacji elektronicznej AVC® (Active Vehicle Control™)

DX5C umożliwia dostosować elektroniczny system stabilizacji AVC dokładnie wg własnych wymagań. Technologia AVC może dostosować poziom zaawansowania lub styl jazdy za pomocą ustawień nadajnika, dzięki czemu kierujący ma odczucie, że prowadzi dobrze wyregulowany pojazd, które doskonale się prowadzi przy każdej prędkości.

Własności
  • 5-kanałowy, w pełni proporcjonalny, wszechstronny nadajnik pistoletowy do modeli RC aut i łodzi
  • Firmware z technologią Spektrum Smart
  • Niezawodna modulacja Spektrum DSMR 2.4GHz
  • Zdejmowane gumowe antypoślizgowe rękojeści
  • Przyciski Back (Wstecz) i Clear (Kasuj) czyni nawigację w menu bardzo intuicyjną
  • Mikser kierowania 4WS i jeden wolno programowalny mikser
  • Menu do ustawienia stabilizacji AVC
  • Nadajnik jest kompatybilny z odbiornikami DSMR

Zastosowanie Auta, łodzie
Wykonanie Pistoletowe
Pasmo 2,4GHz
Modulacja Spektrum DSMR
Ilość kanałów 5
Zasilanie 4 baterie alkaliczne AA
Ilość modeli w pamięci 20
Szybkość ramek 11ms. 16,5ms, 22ms
Rozdzielczość 2048
Zasięg Pełny
Telemetria Tak

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl