Spektrum odbiornik SR315 DSMR 3CH

Dostępność: brak towaru
Cena: 199,00 zł 199.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Spektrum

Spektrum odbiornik SR315 DSMR 3CH

Charakterystyka

3-kanałowy odbiornik Spektrum SR315 DSMR Sport nowej generacji w wykonaniu mikro, z szybkością ramek 5,5ms, zapewnia szybsze połączenie z niskim opóźnieniem i parowaniem przyciskiem bez potrzeby wkładania konektora parowania. Nowy design z małymi rozmiarami i masie tylko 6g, jest idealny do zabudowy do małych aut. Możliwość wyboru SmartSafe™ i predefiniowanych możliwości "Gas" Failsafe. Odbiornik nie ma ochrony przed wodą.

Technologia DSMR zapewnia pełny zasięg oraz szybką odpowiedź odbiornika na komendy. SR215 jest zbudowany na nowym nowoczesnym designie, jest mały, lekki i przygotowany do prawie jakiejkolwiek aplikacji RC. Obudowa ma dołożony wspornik anteny oraz zintegrowany slot anteny do bezproblemowego użytkowania.

Już żadnego konektora parowania! W miejsce tego do wprowadzenia w tryb parowania stosuje się tylko prosty w użyciu przycisk. Dodatkowo jest możliwość wyboru SmartSafe™ i predefiniowanej możliwości ustawienia "Gas" Failsafe. Spektrum oferuje więcej funkcji w przystępnym cenowo odbiorniku dla wyższych walorów użytkowych i bezproblemowej pracy.

Kompaktowy nowy design

SR315 można umieścić w bardzo małych i zamkniętych przestrzeni modelu. Zaokrąglono wszystkie rogi dla oszczędności miejsca a obudowa ma dołożoną podporę anteny oraz zintegrowany slot anteny do modeli, które nie mają wystarczającego miejsca do instalacji anteny.

Przycisk parowania

Nowa technologia eliminuje potrzebę starego konektora parowania. Z przyciskiem na górnym panelu SR315, procedura jest prostsza niż kiedykolwiek wcześniej. Dodatkowo są do dyspozycji dwie możliwości parowania, które ułatwiają proces tym, że umożliwiają parowanie przy załączonym lub dopiero po załączeniu zasilania odbiornika.

Gas Mode Failsafe

Najnowszy tryb ochrony zintegrowany w odbiorniku SR315 dla modeli RC aut to jest Gas Mode Failsafe. Prosta opcja w czasie parowania umożliwia użytkownikom predefiniowanie wartości wszystkich dostępnych kanałów. Oprócz tego można wykorzystać jeszcze system SmartSafe™ FailSafe, który ściągnie gaz i utrzyma ostatnie wartości na pozostałych dostępnych kanałach.

Własności odbiornika
  • Design obudowy z zaokrąglonymi rogami i niską masą
  • Dzięki przyciskowi parowania nie potrzeba konektora parowania
  • SmartSafe™ Failsafe i "Gas Mode" do dyspozycji podczas parowania
  • Bezpieczny protokół modulacji DSMR oraz wysoka szybkość ramek 5.5ms
  • Odpowiedni do większości modeli RC aut

 

Parametry techn.

Zastosowanie Auta RC
Pasmo 2,4GHz
Modulacja DSM2, DSMR
Ilość kanałów 3
Napięcie zasilania 3,5 - 9,6V
Długość 32,7mm
Szerokość 21,4mm
Wysokość 13,6mm
Masa 6g
Zasięg Pełny

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl